Utcazene Fesztivál 2018
Free


A 20 kiválasztott utcazenész közül a legjobbak 1 000 000 Ft összdíjazásban részesülnek. 500 000 Ft sorsáról szakmai zsűri dönt, 500 000 Ft-ról pedig az OTP Bank jóvoltából a fesztivál közönsége szavazhat mobilon vagy a bank Facebook oldalán keresztül.

Programok 2018

További infókat csíphetsz el, amennyiben szeretsz minket facebookon!

 
Július 18. szerda
Július 19. csütörtök
Július 20. péntek
Július 21. szombat
 
MVM nagyszínpad (az Óváros téren)
20:30
Wiener Blond (A)
Shake Shake Go (FR/UK)
Holy Moly & The Crackers (UK)
Gunwood (FR)
22:45
CQMD (FR)
Noble Jacks (UK)
Moonlight Breakfast (RO)
Smokey Joe & The Kid (FR)
 
Szerencsejáték nagyszínpad (a Hangvilla előtt)
21:30
Shake Shake Go (FR/UK)
Moonlight Breakfast (RO)
Smokey Joe & The Kid (FR)
Flats & Sharps (UK)
23:30
The Electric Swing Circus (UK)
Holy Moly & The Crackers (UK)
Gunwood (FR)
Les Garçons Trottoirs (FR)
 
Lasselsberger-Knauf színpad (a Fortuna udvarban)
16:00
Revo.Project
Magácska
Kölyök
Sofia Balogh Band
17:10
21 Gramm Akusztik
Folkfonics
The Sharon’s
Bárterápia
18:20
Ossó Balázs
Funk You!
StreetMusic Festival Satu Mare győztese
DUSKA
Űrlénykirály
19:30
Folkfonics
Bohemian Acoustic
Sárközi Edina
Kaan Luum
21:00
Worry Dolls (UK)
Karpatt (FR)
Teresa Bangsgaard (DK)
Denise Beck (D)
23:00
No Money Kids (FR)
Il Civetto (D)
Xtreme Blues Dog (BRA)
Aranyakkord (Kiss Tibi és Vastag Gábor)
 
VALEO színpad (a Gizella udvarban)
16:00
Innergarden
Sofia Balogh Band
Innergarden
Queen's Land
17:10
LivingRoom
Tudomanna
Funk You!
StreetMusic Festival Satu Mare győztese
Folkfonics
18:20
Hangover Porch Zombies
Kaan Luum
Bohemian Acoustic
Sárközi Edina
19:30
Bárterápia
The Sharon’s
Revo.Project
Kölyök
21:00
Funke and The Two Tone Baby (UK)
No Money Kids (FR)
Les Garçons Trottoirs (FR)
Peter Jones (UK)
23:00
Jack and the Weatherman (NL)
Flats & Sharps (UK)
Opsa Dehëli (FR)
Worry Dolls (UK)
 
Man at Work színpad (a Vár Áruház előtt)
16:00
Sárközi Edina
LivingRoom
Magácska
Ossó Balázs
17:10
Űrlénykirály
Kölyök
Bárterápia
Bohemian Acoustic
18:20
The Sharon’s
Revo.Project
Kaan Luum
21 Gramm Akusztik
19:30
Tudomanna
Hangover Porch Zombies
Sofia Balogh Band
Funk You!
StreetMusic Festival Satu Mare győztese
21:00
Echo Town (UK)
Slim Paul (FR)
No Money Kids (FR)
Jack and the Weatherman (NL)
23:00
Il Civetto (D)
Les Garçons Trottoirs (FR)
Echo Town (UK)
Karpatt (FR)
 
E.ON színpad (a Kossuth utca közepén)
16:00
Bohemian Acoustic
21 Gramm Akusztik
Tudomanna
Magácska
17:10
Kaan Luum
Sárközi Edina
Ossó Balázs
Innergarden
18:20
Kölyök
Bárterápia
LivingRoom
Hangover Porch Zombies
19:30
DUSKA
Queen's Land
Űrlénykirály
DUSKA
21:00
Karpatt (FR)
Opsa Dehëli (FR)
Jack and the Weatherman (NL)
Twins Phoenix (FR)
23:00
Flats & Sharps (UK)
Echo Town (UK)
CQMD (FR)
Xtreme Blues Dog (BRA)
 
Meló-Diák színpad (a Kölcsey könyvesboltnál)
16:00
StreetMusic Festival Satu Mare győztese
DUSKA
Queen's Land
The Sharon’s
17:10
Sofia Balogh Band
Innergarden
Hangover Porch Zombies
Revo.Project
18:20
Queen's Land
Űrlénykirály
Folkfonics
Tudomanna
19:30
Magácska
Ossó Balázs
21 Gramm Akusztik
LivingRoom
21:00
Twins Phoenix (FR)
Funke and The Two Tone Baby (UK)
Jamal Corrie (US)
Szakmai díjazott gála
23:00
Peter Jones (UK)
Jack and the Weatherman (NL)
Worry Dolls (UK)
Közönség díjazott gála
 
Arconic színpad (a Kossuth utcai szökőkútnál)
19:00
Noble Jacks (UK)
The Electric Swing Circus (UK)
Band Of Streets vs. Hősök
21:00
Opsa Dehëli (FR)
CQMD (FR)
Karpatt (FR)
Opsa Dehëli (FR)
23:00
Slim Paul (FR)
Wiener Blond (A)
Flats & Sharps (UK)
No Money Kids (FR)
 
Utcazenész megálló 1. (a Kossuth utcán)
17:30
Sion Hill (IRE)
Henry Facey (UK)
Denise Beck (D)
Henry Facey (UK)
19:30
Rob Longstaff (NZ)
Twins Phoenix (FR)
Sion Hill (IRE)
Hangácsi Marci
 
Utcazenész megálló 2. (a Rákóczi utcában)
18:00
Denise Beck (D)
Sion Hill (IRE)
Henry Facey (UK)
Teresa Bangsgaard (DK)
20:00
Henry Facey (UK)
Xtreme Blues Dog (BRA)
Peter Jones (UK)
Jamal Corrie (US)
22:00
Xtreme Blues Dog (BRA)
Worry Dolls (UK)
Twins Phoenix (FR)
Sion Hill (IRE)
 
Hangfoglaló színpad (a volt Közgáz udvara)
19:00
Platon Karataev
BEKVART
I Am Soyuz
ék
21:00
The Beans
keresztkérdés
Papaver Cousins
Dungaree
23:00
AŽUR
RED SWAMP
Ham Ko Ham
IDEGEN

A programváltoztatás jogát fenntartjuk! 

Külföldi zenekarok 2018

hello

CQMD (FR)

Echo Town (UK)

Flats and Sharps (UK)

Funke and the Two Tone Baby (UK)

Gunwood (FR)

Henry Facey (UK)

Holy Moly & The Crackers (UK)

Il Civetto (DE)

Jack and the Weatherman (NL)

Karpatt (FR)

Les Garçons Trottoirs (FR)

Moonlight Breakfast (RO)

No Money Kids (FR)

Noble Jacks (UK)

Opsa Dehëli (FR)

Peter Jones (UK)

Rob Longstaff (NZ)

Shake Shake Go (FR/UK)

Sion Hill (IRE)

Slim Paul (FR)

Smokey Joe & The Kid (FR)

The Electric Swing Circus (UK)

Twins Phoenix (FR)

Wiener Blond (A)

Worry Dolls (UK)

Xtreme Blues Dog (BRA)

Utcazenészek 2018

Döntsd el Te, hogy ki a legjobb utcazenész!
Hallasd a hangod: szavazz a kedvencedre!
A győztesnek 500.000 Forintot dobunk a kalapjába!

A délutáni programban fellépő utcazenészek közül a szakmai zsűri és a közönség idén is megválasztja az általa legjobbnak ítélt fellépőket. A szakmai díj is és a közönség díj is 500.000 Ft külön-külön,de mindez kerülhet ugyanabba a kalapba is.

21 Gramm Akusztik

Bárterápia

Bohemian Acoustic

DUSKA

Folkfonics

Funk You!

Hangover Porch Zombies

Innergarden

Kaan Luum

Kölyök

LivingRoom

Magácska

Ossó Balázs

Queen's Land

Revo.Project

Sárközi Edina

Sofia Balogh Band

The Sharon’s

Tudomanna

Űrlénykirály


Galéria

Fesztiváltérkép 2018