Utcazene Fesztivál 2013 Utcazene Fesztivál Támogatói
Free

Programok 2013

További infókat csíphetsz el, amennyiben szeretsz minket facebookon!

 
Július 24. szerda
Július 25. csütörtök
Július 26. péntek
Július 27. szombat
 
LASSELSBERGER-KNAUF SZÍNPAD [az Óváros téren]
20:45
LGT EMLÉKZENEKAR
La Tresca & Trócsányi Gergely
TheCompany*LiveBand*
M.C.S. BLUES BAND
22:45
The BLUESBERRY Band & Muck Ferenc
RUBBER PUPPET
HŐSÖK
HOLLYWOODOO
 
STAROPRAMEN UDVAR [volt Közgáz udvar, a várban]
20:30
La Tresca
Budapest Riddim Band
Plum Is Fallin
Sena
23:00
Los Aslándticos
Kéknyúl
Mary Popkids
Random Trip Utcazene Special
 
O.K. SZÍNPAD [a Fortuna udvarban]
20:15
Mojo workings
Town of Saints
Skarallaos
Bukahara
22.30
Wombo Orchestra
Corruptivo Collectivo
La Tresca
La Tresca
 
OTP BANK SZÍNPAD [a Gizella udvarban]
15.30
PACE PALMERS
MELODISZTIK
BAND OF STREETS
UCCU ZENEKAR
16.30
PUSZTAI JULI
HEADBENGS
FELDOLGOZÓÜZEM
WATUEI
17.30
REVO.PROJECT
HEADS
ACOU'STIX
PLETSER HRISZTOSZ
18:30
TÜKEZOO
MAYBERIAN SANSKÜLOTTS
ADÁMI JÁNOS
UPOR ANDRÁS
19:30
ZANZINGER
HORVÁTH B. és NAGY G.
ALLAN NES
VARGA JÓZSEF
21:00
Frederik Konradsen
Bukahara
Los Aslándticos
20:45 Gála (Közönség díjazott)
23:00
Gattamolesta
Rhomanife
Spring Groove & Erhard Dengl
Wombo Orchestra
 
MAN AT WORK SZÍNPAD [a Vár áruháznál]
15.30
UPOR ANDRÁS
ZANZINGER
HORVÁTH B. és NAGY G.
ALLAN NES
16.30
VARGA JÓZSEF
PACE PALMERS
MELODISZTIK
BAND OF STREETS
17.30
UCCU ZENEKAR
PUSZTAI JULI
HEADBENGS
FELDOLGOZÓÜZEM
18:30
WATUEI
REVO.PROJECT
HEADS
ACOU'STIX
19:30
PLETSER HRISZTOSZ
TÜKEZOO
MAYBERIAN SANSKÜLOTTS
ADÁMI JÁNOS
21:00
Skarallaos
Gattamolesta
Bukahara
Frederik Konradsen
23:00
Rhomanife
Los Aslándticos
Wombo Orchestra
Gattamolesta
 
MELÓ-DIÁK SZÍNPAD [az Alexandra könyvesboltnál]
15.30
MAYBERIAN SANSKÜLOTTS
FELDOLGOZÓÜZEM
WATUEI
REVO.PROJECT
16.30
HEADS
ACOU'STIX
PLETSER HRISZTOSZ
TÜKEZOO
17.30
HEADBENGS
ADÁMI JÁNOS
UPOR ANDRÁS
ZANZINGER
18:30
HORVÁTH B. és NAGY G.
ALLAN NES
VARGA JÓZSEF
PACE PALMERS
19:30
MELODISZTIK
BAND OF STREETS
UCCU ZENEKAR
PUSZTAI JULI
21:00
Town of Saints
Spring Groove & Erhard Dengl

D.O.G.

Dan'n'Roll
23:00
Antonia Vai
Frederik Konradsen
Town of Saints
Gála (Szakmai díjazott)
 
NOBILIS PÁLINKA SZÍNPAD [a Kossuth utca felső részén]
15.30
ACOU'STIX
PLETSER HRISZTOSZ
TÜKEZOO
HEADBENGS
16.30
ADÁMI JÁNOS
UPOR ANDRÁS
ZANZINGER
HORVÁTH B. és NAGY G.
17.30
ALLAN NES
VARGA JÓZSEF
PACE PALMERS
MELODISZTIK
18:30
BAND OF STREETS
UCCU ZENEKAR
PUSZTAI JULI
MAYBERIAN SANSKÜLOTTS
19:30
FELDOLGOZÓÜZEM
WATUEI
REVO.PROJECT
HEADS
21:00
Bukahara
Wombo Orchestra
Frederik Konradsen
Los Aslándticos
23:00
Jónás Vera Experiment
Skarallaos
Gattamolesta
Spring Groove & Erhard Dengl
 
GYERKŐC PROGRAMOK az Óváros téren - Kabóca Bábszínház
10.00
10.00-16:30 között: Szabadtéri és ügyességi játékok, gyerekkuckó, szülők és gyerekek pihenőhelye, a Gyerkőc program területen használható játékkölcsönző, kézműves foglalkozások.
14.30
Csipkerózsika - bábelőadás
Danny mesél - interaktív mese afrikai ritmusokra
Kukackaland - zenés bábelőadás
A Holdkirály palotája - interaktív bábelőadás
16.30
Katáng Együttes koncertje
Szélkiáltó Együttes koncertje
Méhes Csaba - zenés pantomim előadás
Makám Együttes koncertje
Esőhelyszín: Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola nagyterme és előcsarnoka (Veszprém, Megyeház tér 5.)
Esőhelyszín: Pannon Várszínház épületének előcsarnoka (Veszprém, Dózsa György út 2.)

 


Facebook közösség

Utcazenészek

Döntsd el Te, hogy ki a legjobb utcazenész!
Hallasd a hangod: szavazz a kedvencedre!
A győztesnek 500.000 Forintot dobunk a kalapjába!

A délutáni programban fellépő utcazenészek közül a szakmai zsűri és a közönség idén is megválasztja az általa legjobbnak ítélt fellépőket. A szakmai díj is és a közönség díj is 500.000 Ft külön-külön,de mindez kerülhet ugyanabba a kalapba is.

A 2013-as fesztiválon résztvevő utcazenészek:


Galéria

Fesztiváltérkép


Irie Maffia

A fellépő leírása jelenleg feltöltés alatt.